Tuesday, 16. December 2025.
Unsko-sanski kanton 2° C Overcast Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

25. Septembra. 2017. Svijet
Sve manje vremena za London
Sve je manje vremena za Veliku Britaniju da potpiše sporazum o napuštanju EU, saopšteno je iz predsjedništva Evropske Unije.

Estonski zamjenik ministra za poslove EU Mati Masikas, čija zemlja trenutno predsjedava Unijom, rekao je na sastanku sa ministrima spoljnih poslova i poslova EU da zaista postoji potreba da se krene dalje, zbog činjenice da je vrijeme ključno u pregovorima sa Britanijom.

Sastanku je pristvovao i glavni pregovarač EU za “Bregzit” Mišel Barnije, čiji će se tim danas četvrti put sastati sa pregovaračima iz Velike Britanije, prenosi AP.

Premijer Velike Britanije Tereza Mej je u petak, 22. septembra, izjavila da će britanska Vlada nastaviti da plaća EU i da postupa po njenim pravilima tokom dvogodišnjeg perioda tranzicije nakon “Bregzita” u martu 2019. godine.

ZADNJE VIJESTI IZ Svijet

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision