Sunday, 19. May 2024.
Unsko-sanski kanton 23° C Scattered Clouds

20. Oktobra. 2016. Sport
Sedmi poraz Krajine: Ekipa “Konjuha” prejaka za Cazinjane na domaćem terenu

Rukometaši “Krajine” upisali su sedmi uzastopni poraz, ovog puta na svome terenu od ekipe RK “Konjuh” iz Živinica. Sedma utakmica u ovoj sezoni, četvrta domaća, nije se puno razlikovala od prethodne tri.

Igra u napadu s puno individualnih akcija od kojih je većina završila neuspješno, a odbrana i dalje nedovoljno agresivna što je odgovoaralo raspoloženim igračima Konjuha. Promašen sedmerac i nekoliko amaterski izgubljenih lopti u napadu samo su bili vjetar u leđa gostima koji su koristili svaku priliku.

Na poluvremenu rezultat je glasio 13:16, da bi u nastavku gledali sličnu igru. Krajina je držala zaostatak od 1-2 gola zaostatka sve do 45. minuta kada gosti rade seriju od 5:0 i dolaze na +6 što je bilo teško za sustići.

Na kraju, 25:30 je realno s obzirom na to da su gosti na terenu izgledali kvalitetnije, imali su maksimalan učinak u izvođenju sedmeraca 7/7, igra iz kontre besprijekorna, a što je sugerisala i druga pozicija na tabeli Premijer lige BiH.

Naredni susret Krajina igra u Nevesinju protiv “Hercegovine”.