Wednesday, 18. June 2025.
Unsko-sanski kanton 19° C Scattered Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

20. Maja. 2025. Sport
NBA liga kaznila igrača Oklahome radi natpisa na majici

NBA liga kaznila je krilo Oklahoma City Thundera Jalena Williamsa s 25 hiljada dolara zbog toga što je na konferenciji za novinare u nedjelju nosio majicu s natpisom “Fuck art, let's dance”, a liga je to ocijenila kao vulgarni rječnik.

Jalen Williams je, uz Shai Gilgeous-Alexandera, ključni košarkaš Oklahoma Cityja, u doigravanju ima prosjek od 19.6 koševa, 5.4 skokova te 5.7 asistencija.

Tijekom konferencije za medije nakon odlučujuće sedme utakmice konferencijskog polufinala Zapada, u kojoj je Oklahoma City Thunder pobijedio Denver Nuggetse, Williams nije izgovorio nijednu prostu riječ, ali vodstvu NBA lige zasmetao je natpis na njegovoj majici. Na bijeloj majici ispod natpisa “Fuck art, let's dance” otisnuti su ljudi koji plešu.

Za ovaj natpis mogli bismo naći nekoliko interpretacija, a jedna od njih govori da se radi o slavljenju života kroz ples ili neku drugu aktivnost koja pruža zadovoljstvo. A možda je riječ i o indie pop grupi iz Hamburga koja se zove “Fuck art, let's dance”.

Oklahoma City će u finalu Zapadne konferencije igrati protiv Minnesota Timberwolvesa.

ZADNJE VIJESTI IZ Sport

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision