Monday, 8. December 2025.
Unsko-sanski kanton 8° C Overcast Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

9. Jula. 2015. USK, Vijesti
Moto maraton krenuo iz Bihaća put Srebrenice

Sa Gradskog trga jutros je preko 180 motorista krenulo put Srebrenice u sklopu Četvrtog moto maratona „Da se nikad ne zaboravi i ne ponovi“. Četvrti moto maraton organizirao je Moto klub Blue Knight uz podršku Grada Bihaća, a kako je istakao Fuad Komić, ispred organizatora maratona, i ove godine preko 180 motorista odlaskom u Srebrenicu  žele odati počast žrtvama genocida.

I ove godine motoriste je sa Gradskog trga ispratio Emdžad Galijašević, gradonačelnik Bihaća, kazavši da su motoristi i ove godine zajedno sa biciklistima i maratoncima pokazali da Bihać i Unsko-sanski kanton nikada neće zaboraviti stradanja Bošnjaka u Srebrenici.

 „Svi smo svjedoci jučerašnjeg neusvajanja Rezolucije u Vijeću sigurnosti UN i ulaganju veta i to je još jedna potvrda da bi oni koji ulažu veto, glasaju protiv, negiraju genocid isto uradili opet i počinili stravične zločine. Zbog toga ćemo kao Gradska uprava nastaviti podržavati sve one koji žele ići u Srebrenicu i govoriti istinu o zločinima koji su se tamo desili nad Bošnjacima,“ kazao je gradonačelnik Galijašević.

ZADNJE VIJESTI IZ USK Vijesti

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision