Nedjelja, 7. Februara 2021.
Unsko-sanski kanton 2° C Few Clouds

7. Februara. 2021. Sport
Manchester United u 95. minuti ostao bez pobjede protiv Evertona
Prvih sedam minuta drugog poluvremena bilo je dovoljno da Everton dođe do poravnanja. Prvo je Doucoure u 49. minuti pogodio za 2:1, a tri minute nakon toga asistirao je Rodriguezu koji silovito pogađa za 2:2.

Domaćem timu je nakon šoka bilo potrebno 18 minuta da opet vrati prednost, a to im je uspjelo nakon gola koji je postigao McTominay u 70. minuti.

U nevjerovatnoj završnici i kada se činilo da je sve gotovo Everton stiže do gola i izjednačenja u 95. minuti i to nakon što je Calvet-Lewin nakon jednog slobodnog udarca ostao sam i pogodio za 3:3.

Manchester United ostaje na drugoj poziciji sa 45 osvojenih bodova, dva manje od gradskog rivala Cityja koji ima i dvije utakmice manje. Građani će sutra na Anfieldu igrati protiv Liverpoola. Everton je šesti sa 37 osvojenih bodova.