Friday, 19. April 2024.
Unsko-sanski kanton 4° C Scattered Clouds

7. Maja. 2014. Sport, Vijesti
Emotivna noć na Old Traffordu: United pobijedio, oprostili se Giggs i Vidić

Pretposljednju utakmicu 37. kola Premiershipa na Old Traffordu su odigrali Manchester United i Hull, a na kraju su domaći slavili rezultatom 3:1.U noći kada se od Old Trafforda opraštaju Ryan Giggs i Nemanja Vidić dva pogotka za Crvene Đavole je postigao mladi debitant Wilson (31’, 62’) dok je jedini pogodak za goste postigao Fryatt u 63. minuti susreta, prenosi SCsport.ba

Pobjedu Unitedu je osigurao Robin van Persie u 86. minuti susreta, a on je 22. minute ranije zamijenio dvostrukog strijelca Wilsona.

Inače, Nemanja Vidić je u 22. minuti zamijenio Phila Jonesa dok je u 70. Ryan Giggs zamijenio mladog Lawrencea, te se tako ovaj dvojac oprostio od Old Trafforda na najbolji mogući način, pobjedom.