Saturday, 20. December 2025.
Unsko-sanski kanton 2° C Scattered Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

12. Januara. 2017. Sport
Chelsea dobio dozvolu za obnovu Stamford Bridgea
Londonski Chelsea dobio je građevinsku dozvolu za obnovu stadiona Stamford Bridge. Već dugo rukovodstvo tima iz Londona ima plan o proširenju stadiona. Podnijeli su svu dokumentaciju, a nadaju se kako će na obnovljeni stadion moći useliti u sezoni 2021/2022.
Građevinska dozvola je dobijena sinoć tajnim glasanjem i sada se čeka odluka gradonačelnika Londona Sadiqa Khana, koji će imati konačnu riječ o svemu. Ako i on bude rekao DA, kapacitet Stamford Bridgea će sa 41,631 sjedećih mjesta biti povećan na 60.000.
Također, Chelsea će morati da traži dozvolu za promjenu stadiona tijekom izgradnje Stamford Bridgea. Tako bismo Plavce od 2018. godine mogli gledati na Wembleyju ili na poznatom ragbi stadionu u Twickenhamu, domu reprezentacije Engleske u ovom sportu.
Veliki korak ka rekonstrukciji Stamford Bridgea je napravljen i izvjesno je da ćemo ga za nekoliko godina gledati u novom ruhu.

ZADNJE VIJESTI IZ Sport

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision