Friday, 19. December 2025.
Unsko-sanski kanton 4° C Clear Sky
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

30. Oktobra. 2017. Sport
Damir Džumhur ostao 31. teniser svijeta, prvu trojku predvodi Nadal

Damir Džumhur je ostao na 31. poziciji na najnovijoj ATP listi koja je objavljena danas. Džumhur ima 1.391 poen, a u nekim varijantama u zavisnosti od rezultat Mastersa u Parizu naš najbolji teniser bi ovu godinu mogao okončati i na 30. poziciji.

Mirza Bašić je također zadržao svoju poziciju (158.), dok su Šetkić (173.) i Brkić (272.) zabilježili padove za jedno, odnosno šest mjesta. Jedini bh. teniser koji je ostvario napredak je Nerman Fatić koji je napredovao sedam mjesta i sada je 720. teniser svijeta.

Poredak najbolja tri tenisera se nije promijenio (Nadal, Federer i Murray), dok se na četvrto mjesto probio Alexander Zverev koji je potisnuo Marina Čilića na peto mjesto. Top 10 zatvaraju, kao i prošle sedmice, Thiem, Đoković, Dimitrov, Wawrinka i Goffin.

ATP lista:

1. Rafael Nadal
2. Roger Federer
3. Andy Murray
4. Alexander Zverev
5. Marin Čilić
6. Dominic Thiem
7. Novak Đoković
8. Grigor Dimitrov
9. Stan Wawrinka
10. David Goffin

31. Damir Džumhur
173. Aldin Šetkić
272. Tomislav Brkić
720. Nerman Fatić

ZADNJE VIJESTI IZ Sport

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision