Saturday, 6. December 2025.
Unsko-sanski kanton 7° C Overcast Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

14. Marta. 2015. Sport, Vijest dana
BH Telecom Premijer liga BiH: Borac na Koševu, Željo na Pecari

Dva derbija 17. kola BH Telecom Premier lige danas i sutra biće odigrana u Širokom Brijegu i Sarajevu gdje se istoimeni domaćini sastaju sa Željezničarem, odnosno Borcem.

Fudbaleri Sarajeva na stadionu “Asim Ferhatović-Hase” biće domaćini ekipi Borca, koji je na istom terenu prije tri dana ostvario pobjedu u Kupu BiH protiv istog domaćina.

Ekipa Sarajeva trenutno nalazi se na drugom mjestu BH Telecom Premier lige, dok je Borac peti sa pet bodova zaostatka za svojim domaćinom.

S druge strane, u Širokom Brijegu, fudbaleri istoimenog domaćina u nedjelju igrat će protiv sarajevskog Željezničara.

Široki Brijeg trenutno je lider BH Telecom Premier lige sa 37 bodova, četiri više od Željezničara koji je na četvrtom mjestu.

U drugoj današnjoj utakmicamici FK Mladost iz Velike Obarske dočekuje FK Velež.

Fudbaleri FK Travnika u nedjelju na “Piroti” čekaju NK Zvijezdu iz Gradačca, NK Čelik na “Bilinom Polju” dočekuje FK Slobodu iz Tuzle, FK Olimpic u Sarajevu čeka NK Vitez, FK Slavija u Istočnom Sarajevu dočekuje FK Radnik, dok u Mostaru kod Zrinjskog gostuje FK Drina iz Zvornika.

ZADNJE VIJESTI IZ Sport Vijest dana

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision