Sunday, 21. December 2025.
Unsko-sanski kanton 3° C Overcast Clouds
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

10. Augusta. 2020. Sport
Willian se emotivno oprostio od Chelseaja, navijači ogorčeni jer prelazi u velikog rivala
Willian je 2013. godine stigao u Chelsea i od tada je odigrao ukupno 339 mečeva za ovaj klub u kojima je postigao 63 pogotka i pri tome upisao 62 asistencije.

U oproštajnom pismu napisao je kako smatra da je 2013. godine donio ispravnu odluku dolaskom u Chelsea, ali da je sada vrijeme da krene dalje.

“Bilo je ovo sedam sjajnih godina. U augustu 2013. godine, kada sam dobio ponudu Chelseaja, znao sam da je to mjesto na kojem želim igrati, a danas sam siguran da sam donio pravu odluku. Bilo je mnogo sretnih, nekih tužnih trenutaka, osvojio sam i neke trofeje i uvijek je bilo napeto.

Sada je došlo vrijeme da krenem dalje, a najviše će mi nedostajati moji saigrači i klupski zaposlenici koji su me tretirali kao da sam im sin. Naravno, nedostajat će mi i navijači, ali odlazim uzdignute glave znajući da sam ovdje nešto osvojio i uvijek davao sve od sebe u dresu ovog kluba.

Od srca se zahvaljujem svima i nek vas Bog čuva”, napisao je Willian na Twitteru, a brojni navijači Chelseaja neće i nisu mu oprostiti što će karijeru nastaviti u redovima velikog gradskog rivala.

Willian će u Arsenal doći bez obeštećenja, a kao glavni razlog za odlazak u redove ljutog i gradskog rivala jeste velika želja Mikela Artete da ga dovede u svoje redove, ostanak u Londonu i novo druženje s Davidom Luizom koji je također produžio ugovor s Topnicima.

ZADNJE VIJESTI IZ Sport

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision