Wednesday, 17. December 2025.
Unsko-sanski kanton 4° C Clear Sky
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Velkaton
Melbourne
Chicago
London
[bsa_pro_ad_space id=9]

10. Maja. 2019. USK
Mirsad Nadarević iz Cazina: Novac za hadž uložio u asfaltiranje puta za komšije

 

Ne svakidašnji događaj u MZ Ostrožac – podružnici Ostrožac na Uni.

Mirsad Nadarević odnedavni švicarski penzioner rješio je da odgodi hadž, tako što je svojim komšijama na suprotnom djelu izgradnje puta pritekao u pomoć,  kako kaže, “novac  ulažem u asvaltiranje puta za svoje komšije u iznosu od 11.500 KM  čija je dužina čak 158 metara”.

I mjesna zajednica Ostrožac posredstvom predsjednika mjesne zajednice Dževada Beširevića i vjećnika Lelić Refika  iz OV – Grada Cazina za ovu trasu puta obezbjedili su svojim zalaganjem iz općinskog budžeta  iznos od 7000 KM.

Vrijednost projekta u 75 % visine su financirali sami građani pojedinačno od 700 do 1100 KM  dok je Mirsad N. uložio sam 11.500 KM.

U svakom slučaju sve pohvale građanima i mjesnoj zajednici Ostrožac koji su doprinijeli da ova dionica puta u Ostrošcu na Uni bude završena od početka do kraja.

ZADNJE VIJESTI IZ USK

RTV VT ROYAL d.o.o.
Kulište 2, 77230 Velika Kladuša
Bosna i Hercegovina
T: (+387) 037 831 871
F: (+387) 037 831 872
E-mail
marketing.velkaton@gmail.com
© 2019 Royal d.o.o. Sva prava zadržana. Portal dizajnirao i razvio Cybervision