Četvrtak, 25. Jula 2019.
Unsko-sanski kanton 17° C Broken Clouds

25. Jula. 2019. Sport
Zvezda srušila Helsinki u Beogradu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sinoć Helsinki rezultatom 2:0 u prvoj utakmici Drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona u Beogradu.

Golove su postigli Richmond Boakye i Milan Pavkov.

Na stadionu “Rajko Mitić” u glavnom gradu Srbije, u 15. minutu Helsinki, tačnije Riku Riski je imao šansu za gol, ali je bio ofsajd.

Prvi gol na utakmici u 26. minutu postigao je Richmond Boakye.

U 38. minutu, Branko Jovičić je imao šansu da poveća Zvezdino vođstvo, ali je do poluvremena ostalo 1:0.

U drugom poluvremenu, u 48. minutu probao je Milan Rodić da poveća prednost Zvezde, ali je odbranio golman Helsinkija.

Najbolju šansu, tim Helsinkija imao je u 51. minutu pokušajem Riskija ponovo. Međutim, bio je korner.

Drugi gol za Crvenu zvezdu postigao je Milan Pavkov u 90. minutu, čime je utakmica i završena rezultatom 2:0.

Druga utakmica se igra u sledeću sredu u Finskoj.