Četvrtak, 3. Oktobra 2019.
Unsko-sanski kanton 17° C Light Rain

3. Oktobra. 2019. Sport
Zagorčao život Real Madridu pa poručio: Slavio sam kao Ronaldo, neka vide šta su izgubili
Dennis je odigrao jedan od najboljih susreta u karijeri, postigao je dva pogotka i bio najbolji pojedinac svog kluba u glavnom gradu Španije, ali to njemu i njegovim saigračima ipak nije bilo dovoljno za pobjedu jer je meč na kraju završio podjelom bodova.

Kraljevskom klubu jedan bod su u drugom poluvremenu donijeli Ramos u 56. minuti i Casemiro u 85. minuti kada je pogodio za konačnih 2:2.

Nakon meča, Dennis je rekao da je oduvijek volio način na koji je igrao Cristiano Ronaldo i da je proslavom pogodaka, a koja je bila u njegovom stilu, želio pokazati koliko je Real Madrid izgubio njegovom prodajom.

“Oduvijek sam volio način na koji igra Cristiano Ronaldo, a ovom proslavom htio sam Realu pokazati koliko su izgubili kada su ga prodali”, rekao je nigerijski napadač.

Real Madrid nakon dva kola u svojoj grupi ima samo jedan osvojen bod, dok je prvi PSG-a koji je sa dvije pobjede ubjedljivo prvi na tabeli.