[bsa_pro_ad_space id=9]
3. Aprila. 2019.
Bosna i Hercegovina
Predsjedništvo BiH nabavlja gorivo i traži uslugu pranja vozila, ali samo u RS-u

Prema detaljima nabavke, predviđeno je zaključivanje okvirnog sporazuma sa jednim ponuđačem, na period od 12 mjeseci. Procjenjena vrijednost ove nabavke je 90.800 KM, bez PDV-a.
Iako je nominalno Bosna i Hercegovina jedinstven ekonomski prostor od potencijalnog ponuđača se traži da posjeduje ovjeren certifikat o usklađenosti kvaliteta tečnih naftnih goriva sa izvještajem o inspekciji od ovlaštenog inspekcijskog tijela iz Republike Srpske za sve vrste goriva.
Istovremeno, od ponuđača se traži da posjeduje mrežu registrovanih benzinskih pumpi u Republici Srpskoj.
Također, raspisana je i nabavka o pokretanju postupka izbora najpovoljnijeg ponuđača za pranje vozila, ali opet samo u Banjoj Luci i Istočnom Sarajevu za potrebe Predsjedništva Bosne i Hercegovine ukupne vrijednosti 19.800 KM.
ZADNJE VIJESTI IZ Bosna i Hercegovina

IZDVOJENO
11.12.2024
Izrael razara Siriju