Petak, 29. Novembra 2019.
Unsko-sanski kanton 10° C Clear Sky

29. Novembra. 2019. Sport
ABA2: Poraz Širokog na Pecari

Košarkaši Širokog doživjeli su na Pecari uvjerljiv poraz u susretu 9. kola regionalne ABA 2 lige. Od bh. prvaka bolja je bila vodeća momčad lige Borac iz Čačka 93:74.

Domaći košarkaši dobro su stajali u prvoj polovici utakmice. Nakon prve četvrtine vodili su 27:21, na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 46:46, nakon čega je Borac prelomio utakmicu te na kraju došao do pobjede s uvjerljivih 19 poena viška.

Đorđe Majstorović i Uroš Čarapić s učinkom od po 20 poena predvodili su Borac do pobjede.

Dario Drežnjak s 15 poena bio je najučinkovitiji kod Širokog, dok su Jure Zubac i Mateo Drežnjak ubacili po 14 poena.

S omjerom pobjeda 8-1 Borac je prvi na ljestvici, dok je Široki s pet pobjeda i četiri poraza šesti.